Δείτε αναλυτικά όλες τις αγωνιστικές και στους 8 ομίλους της κατηγορίας * Έγιναν αποδεκτά τα αιτήματα των Ηρακλή, Α.Ε. Καρίτσας και Ποσειδώνα Νέων Πόρων
Η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος των 8 ομίλων της Γ' Εθνικής για την επόμενη σεζόν πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας (18/9) στα γραφεία της ΕΠΟ στο πάρκο Γουδή.
Η Επιτροπή Διοργανώσεων έκανε αποδεκτά τα αιτήματα συμμετοχής του Ηρακλή και της Α.Ε. Καρίτσας, οι οποίοι τοποθετήθηκαν στον 2ο όμιλο, όπως και το αίτημα αποχώρησης του Ποσειδώνα Νέων Πόρων, ο οποίος είχε επίσης τοποθετηθεί στον 2ο όμιλο.
1ος όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12
Διδυμότειχο-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Απόλλων Παραλιμνίου
Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Αετός Ορφανού
Καβάλα-Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης-Δόξα Προσκυνητών
Ελπίς Σκουτάρεως-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Διδυμότειχο
Νέστος Χρυσούπολης-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής
Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα
Αετός Ορφανού-Ορφέας Puma Ξάνθης
Άρης Αβάτου-Ελπίς Σκουτάρεως
Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Προσκυνητών
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14
Διδυμότειχο-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ορφέας Puma Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίς Σκουτάρεως-Απόλλων Παραλιμνίου
Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκυνητών-Άρης Αβάτου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15
Καβάλα-Διδυμότειχο
Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16
Διδυμότειχο-Ορφέας Puma Ξάνθης
Ελπίς Σκουτάρεως-Καβάλα
Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής
Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17
Ελπίς Σκουτάρεως-Διδυμότειχο
Ορφέας Puma Ξάνθης-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών
Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Άρης Αβάτου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18
Διδυμότειχο-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Προσκυνητών-Ελπίς Σκουτάρεως
Άρης Αβάτου-Ορφέας Puma Ξάνθης
Αετός Ορφανού-Καβάλα
Απόλλων Παραλιμνίου-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19
Δόξα Προσκυνητών-Διδυμότειχο
Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Άρης Αβάτου
Ελπίς Σκουτάρεως-Αετός Ορφανού
Ορφέας Puma Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης
Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20
Διδυμότειχο-Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού-Δόξα Προσκυνητών
Απόλλων Παραλιμνίου-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίς Σκουτάρεως
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Puma Ξάνθης
Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Καβάλα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21
Αετός Ορφανού-Διδυμότειχο
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Προσκυνητών-Νέστος Χρυσούπολης
Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ελπίς Σκουτάρεως-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής
Ορφέας Puma Ξάνθης-Καβάλα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22
Απόλλων Παραλιμνίου-Διδυμότειχο
Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Άρης Αβάτου
Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Προσκυνητών
Καβάλα-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Ορφέας Puma Ξάνθης-Ελπίς Σκουτάρεως
2ος όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-16
Άρης Παλαιοχωρίου-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός-Λαγκαδάς
ΑΟ Καρδίας-Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας-ΑΕΠ Ηρακλής
Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Νάουσα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-17
Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσαϊκός
λαγκαδάς-ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός-Μακεδονικός
ΑΕΠ Ηρακλής-Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα
Καμπανιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-18
Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας-Λαγκαδάς
Νάουσα-Πιερικός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕΠ Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-19
ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός-Μακεδονικός
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας
λαγκαδάς-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Πιερικός-Καμπανιακός
ΑΕΠ Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-20
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός
Νάουσα-Κιλκισιακός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας-λαγκαδάς
Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-21
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας-Νάουσα
Εδεσσαϊκός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Κιλκισιακός-Καμπανιακός
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αλμωπός Αριδαίας
λαγκαδάς-Πιερικός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-22
Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα-Μακεδονικός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Ηρακλής-Κιλκισιακός
Πιερικός-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-23
Νάουσα-Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Μακεδονικός-Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας-ΑΕΠ Ηρακλής
Εδεσσαϊκός-Πιερικός
Κιλκισιακός-λαγκαδάς
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-24
Άρης Παλαιοχωρίου-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Καμπανιακός-Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΠ Ηρακλής-Μακεδονικός
Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας
λαγκαδάς-ΑΟ Καρδίας
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-25
Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα-ΑΕΠ Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός
Μακεδονικός-λαγκαδάς
ΑΟ Καρδίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-26
Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΠ Ηρακλής-Καμπανιακός
Πιερικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
λαγκαδάς-Νάουσα
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Μακεδονικός
Κιλκισιακός-ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός-ΑΟ Καρδίας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-27
ΑΕΠ Ηρακλής-Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας-Πιερικός
Καμπανιακός-Λαγκαδάς
Νάουσα-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας-Κιλκισιακός
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Καρδίας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-28
Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός
Λαγκαδάς-ΑΕΠ Ηρακλής
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός
Κιλκισιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Εδεσσαϊκός-Νάουσα
ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 14-29
λαγκαδάς-Άρης Παλαιοχωρίου
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕΠ Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός
Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΟ Καρδίας
Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 15-30
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-λαγκαδάς
Κιλκισιακός-Πιερικός
Εδεσσαϊκός-ΑΕΠ Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας-Καμπανιακός
Μακεδονικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Αγροτικός Αστέρας-Νάουσα
3ος όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-16
Άρης Παλαιοχωρίου-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός-λαγκαδάς
ΑΟ Καρδίας-Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας-ΑΕΠ Ηρακλής
Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Νάουσα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-17
Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσαϊκός
λαγκαδάς-ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός-Μακεδονικός
ΑΕΠ Ηρακλής-Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα
Καμπανιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-18
Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας-λαγκαδάς
Νάουσα-Πιερικός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕΠ Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-19
ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός-Μακεδονικός
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας
λαγκαδάς-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Πιερικός-Καμπανιακός
ΑΕΠ Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-20
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός
Νάουσα-Κιλκισιακός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας-λαγκαδάς
Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-21
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας-Νάουσα
Εδεσσαϊκός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Κιλκισιακός-Καμπανιακός
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αλμωπός Αριδαίας
λαγκαδάς-Πιερικός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-22
Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα-Μακεδονικός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Ηρακλής-Κιλκισιακός
Πιερικός-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-23
Νάουσα-Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Μακεδονικός-Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας-ΑΕΠ Ηρακλής
Εδεσσαϊκός-Πιερικός
Κιλκισιακός-λαγκαδάς
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-24
Άρης Παλαιοχωρίου-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Καμπανιακός-Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΠ Ηρακλής-Μακεδονικός
Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας
λαγκαδάς-ΑΟ Καρδίας
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-25
Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα-ΑΕΠ Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός
Μακεδονικός-λαγκαδάς
ΑΟ Καρδίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-26
Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΠ Ηρακλής-Καμπανιακός
Πιερικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
λαγκαδάς-Νάουσα
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Μακεδονικός
Κιλκισιακός-ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός-ΑΟ Καρδίας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-27
ΑΕΠ Ηρακλής-Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας-Πιερικός
Καμπανιακός-λαγκαδάς
Νάουσα-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας-Κιλκισιακός
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Καρδίας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-28
Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός
λαγκαδάς-ΑΕΠ Ηρακλής
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός
Κιλκισιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Εδεσσαϊκός-Νάουσα
ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 14-29
λαγκαδάς-Άρης Παλαιοχωρίου
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕΠ Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός
Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΟ Καρδίας
Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 15-30
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-λαγκαδάς
Κιλκισιακός-Πιερικός
Εδεσσαϊκός-ΑΕΠ Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας-Καμπανιακός
Μακεδονικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Αγροτικός Αστέρας-Νάουσα
4ος όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-14
Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Φαρσάλων
Θήβα-ΑΟ Σελλάνων
Βελούχι-Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος
Διγενής Νεοχωρίου-Αμβρυσσέας
Βόλος ΝΠΣ-Αστέρας Ιτέας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-15
Αλμυρός-Οπούντιος Μαρτίνου
Αχιλλέας Φαρσάλων-Θήβα
ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου
Ρήγας Φεραίος-Βόλος ΝΠΣ
Αμβρυσσέας-Αστέρας Ιτέας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-16
Οπούντιος Μαρτίνου-Θήβα
Βελούχι-Αλμυρός
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων
Βόλος ΝΠΣ-ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου
Αμβρυσσέας-Ρήγας Φεραίος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-17
Βελούχι-Οπούντιος Μαρτίνου
Θήβα-Νίκη Βόλου
Αλμυρός-Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων-Βόλος ΝΠΣ
ΑΟ Σελλάνων-Αμβρυσσέας
Ολυμπιακός Βόλου-Ρήγας Φεραίος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-18
Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου-Βελούχι
Βόλος ΝΠΣ-Θήβα
Αστέρας Ιτέας-Αλμυρός
Αμβρυσσέας-Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-19
Διγενής Νεοχωρίου-Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Βόλου-Βόλος ΝΠΣ
Βελούχι-Αστέρας Ιτέας
Θήβα-Αμβρυσσέας
Αλμυρός-Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-20
Οπούντιος Μαρτίνου-Βόλος ΝΠΣ
Αστέρας Ιτέας-Διγενής Νεοχωρίου
Αμβρυσσέας-Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος-Βελούχι
Ολυμπιακός Βόλου-Θήβα
ΑΟ Σελλάνων-Αλμυρός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-21
Αστέρας Ιτέας-Οπούντιος Μαρτίνου
Βόλος ΝΠΣ-Αμβρυσσέας
Διγενής Νεοχωρίου-Ρήγας Φεραίος
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Βελούχι-ΑΟ Σελλάνων
Αλμυρός-Αχιλλέας Φαρσάλων
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-22
Οπούντιος Μαρτίνου-Αμβρυσσέας
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου-Βόλος ΝΠΣ
ΑΟ Σελλάνων-Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων-Βελούχι
Θήβα-Αλμυρός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-23
Ρήγας Φεραίος-Οπούντιος Μαρτίνου
Αμβρυσσέας-Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου-Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη Βόλου-Αλμυρός
Βελούχι-Θήβα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-24
Οπούντιος Μαρτίνου-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων-Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστέρας Ιτέας
Αλμυρός-Βόλος ΝΠΣ
Θήβα-Διγενής Νεοχωρίου
Νίκη Βόλου-Βελούχι
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-25
ΑΟ Σελλάνων-Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας-Αλμυρός
Αστέρας Ιτέας-Θήβα
Βόλος ΝΠΣ-Βελούχι
Διγενής Νεοχωρίου-Νίκη Βόλου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-26
Αχιλλέας Φαρσάλων-ΑΟ Σελλάνων
Αλμυρός-Ολυμπιακός Βόλου
Θήβα-Ρήγας Φεραίος
Βελούχι-Αμβρυσσέας
Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας
Βόλος ΝΠΣ-Διγενής Νεοχωρίου
5ος όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12
Πύλος-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός Πύργου
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Παλληξουριακός
Καλαμάτα-Αχαϊκή
Λεωνίδιο-Ζακυνθαικός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13
Διαγόρας Βραχνέικων-Πύλος
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου
Πανηλειακός Πύργου-Καλαμάτα
Παλληξουριακός-Λεωνίδιο
Ζακυνθαικός-Αχαϊκή
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14
Πύλος-Αστέρας Βλαχιώτη
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο-Παναρκαδικός
Ζακυνθαικός-Πανηλειακός Πύργου
Αχαϊκή-Παλληξουριακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Πύλος
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας-Ζακυνθαικός
Παναρκαδικός-Αχαϊκή
Παλληξουριακός-Πανηλειακός Πύργου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16
Πύλος-Καλαμάτα
Λεωνίδιο-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου
Ζακυνθαικός-Αστέρας Βλαχιώτη
Αχαϊκή-Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός Πύργου-Παναρκαδικός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17
Λεωνίδιο-Πύλος
Καλαμάτα-Ζακυνθαικός
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός Πύργου
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18
Πύλος-Ζακυνθαικός
Αχαϊκή-Λεωνίδιο
Παλληξουριακός-Καλαμάτα
Πανηλειακός Πύργου-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου
Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη
ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19
Αχαϊκή-Πύλος
Ζακυνθαικός-Παλληξουριακός
Λεωνίδιο-Πανηλειακός Πύργου
Καλαμάτα-Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνέικων
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20
Πύλος-Παλληξουριακός
Πανηλειακός Πύργου-Αχαϊκή
Παναρκαδικός-Ζακυνθαικός
ΠΑΟ Βάρδας-Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων-Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτη-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21
Πανηλειακός Πύργου-Πύλος
Παλληξουριακός-Παναρκαδικός
Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Ζακυνθαικός-Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο-Αστέρας Βλαχιώτη
Καλαμάτα-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22
Παναρκαδικός-Πύλος
ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός Πύργου
Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτη-Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Ζακυνθαικός
Καλαμάτα-Λεωνίδιο
6ος όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12
Προοδευτική-Ιωνικός Νίκαιας
Εθνικός Πειραιά-Ζευγολατιό
Πέλοπας Κιάτου-ΠΑΟ Λουτρακίου
Πανασπροπυργιακός Δόξα-Ρόδος
Κερατσίνι-Ιάλυσος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13
Διαγόρας Ρόδου-Προοδευτική
Ιωνικός Νίκαιας-Εθνικός Πειραιά
Ζευγολατιό-Πανασπροπυργιακός Δόξα
ΠΑΟ Λουτρακίου-Κερατσίνι
Ιάλυσος-Ρόδος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14
Προοδευτική-Εθνικός Πειραιά
Πέλοπας Κιάτου-Διαγόρας Ρόδου
Πανασπροπυργιακός Δόξα-Ιωνικός Νίκαιας
Ιάλυσος-Ζευγολατιό
Ρόδος-ΠΑΟ Λουτρακίου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15
Πέλοπας Κιάτου-Προοδευτική
Εθνικός Πειραιά-Πανασπροπυργιακός Δόξα
Διαγόρας Ρόδου-Κερατσίνι
Ιωνικός Νίκαιας-Ιάλυσος
ΠΑΟ Λουτρακίου-Ζευγολατιό
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16
Προοδευτική-Πανασπροπυργιακός Δόξα
Κερατσίνι-Πέλοπας Κιάτου
Ιάλυσος-Εθνικός Πειραιά
Ρόδος-Διαγόρας Ρόδου
ΠΑΟ Λουτρακίου-Ιωνικός Νίκαιας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17
Κερατσίνι-Προοδευτική
Πανασπροπυργιακός Δόξα-Ιάλυσος
Πέλοπας Κιάτου-Ρόδος
Εθνικός Πειραιά-ΠΑΟ Λουτρακίου
Διαγόρας Ρόδου-Ζευγολατιό
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18
Προοδευτική-Ιάλυσος
Ρόδος-Κερατσίνι
ΠΑΟ Λουτρακίου-Πανασπροπυργιακός Δόξα
Ζευγολατιό-Πέλοπας Κιάτου
Ιωνικός Νίκαιας-Διαγόρας Ρόδου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19
Ρόδος-Προοδευτική
Ιάλυσος-ΠΑΟ Λουτρακίου
Κερατσίνι-Ζευγολατιό
Πέλοπας Κιάτου-Ιωνικός Νίκαιας
Εθνικός Πειραιά-Διαγόρας Ρόδου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20
Προοδευτική-ΠΑΟ Λουτρακίου
Ζευγολατιό-Ρόδος
Ιωνικός Νίκαιας-Κερατσίνι
Διαγόρας Ρόδου-Πανασπροπυργιακός Δόξα
Εθνικός Πειραιά-Πέλοπας Κιάτου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21
Ζευγολατιό-Προοδευτική
Ρόδος-Ιωνικός Νίκαιας
Ιάλυσος-Διαγόρας Ρόδου
Κερατσίνι-Εθνικός Πειραιά
Πανασπροπυργιακός Δόξα-Πέλοπας Κιάτου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22
Ιωνικός Νίκαιας-Ζευγολατιό
Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Λουτρακίου
Εθνικός Πειραιά-Ρόδος
Πέλοπας Κιάτου-Ιάλυσος
Πανασπροπυργιακός Δόξα-Κερατσίνι
7ος όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12
Αήττητος Σπάτων-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Πανθηραϊκός-Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός-Χαλκίδα
Ταμυναϊκός-Τρίγλια Ραφήνας
Αιολικός-Ερμιονίδα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13
Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Πανθηραϊκός
Ερμής Κιβερίου-Ταμυναϊκός
Χαλκίδα-Αιολικός
Ερμιονίδα-Τρίγλια Ραφήνας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14
Αήττητος Σπάτων-Πανθηραϊκός
Παναργειακός-Θύελλα Ραφήνας
Ταμυναϊκός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Ερμιονίδα-Ερμής Κιβερίου
Τρίγλια Ραφήνας-Χαλκίδα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15
Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων
Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ερμιονίδα
Χαλκίδα-Ερμής Κιβερίου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16
Αήττητος Σπάτων-Ταμυναϊκός
Αιολικός-Παναργειακός
Ερμιονίδα-Πανθηραϊκός
Τρίγλια Ραφήνας-Θύελλα Ραφήνας
Χαλκίδα-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17
Αιολικός-Αήττητος Σπάτων
Ταμυναϊκός-Ερμιονίδα
Παναργειακός-Τρίγλια Ραφήνας
Πανθηραϊκός-Χαλκίδα
Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18
Αήττητος Σπάτων-Ερμιονίδα
Τρίγλια Ραφήνας-Αιολικός
Χαλκίδα-Ταμυναϊκός
Ερμής Κιβερίου-Παναργειακός
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Θύελλα Ραφήνας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19
Τρίγλια Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων
Ερμιονίδα-Χαλκίδα
Αιολικός-Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Πανθηραϊκός-Θύελλα Ραφήνας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20
Αήττητος Σπάτων-Χαλκίδα
Ερμής Κιβερίου-Τρίγλια Ραφήνας
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας-Ταμυναϊκός
Πανθηραϊκός-Παναργειακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21
Ερμής Κιβερίου-Αήττητος Σπάτων
Τρίγλια Ραφήνας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Ερμιονίδα-Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός-Πανθηραϊκός
Ταμυναϊκός-Παναργειακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ερμής Κιβερίου
Θύελλα Ραφήνας-Χαλκίδα
Πανθηραϊκός-Τρίγλια Ραφήνας
Παναργειακός-Ερμιονίδα
Ταμυναϊκός-Αιολικός
8ος όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12
Ηρόδοτος-Ιεράπετρα
Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών-Ατσαλένιος
Παλαιόχωρα-Κηφσιά
Αιγάλεω-Φωστήρας
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13
Ηλυσιακός-Ηρόδοτος
Ιεράπετρα-Άγιος Ιερόθεος
ΑΕ Μυλοποτάμου-Παλαιόχωρα
Ατσαλένιος-Αιγάλεω
Φωστήρας-Κηφσιά
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14
Ηρόδοτος-Άγιος Ιερόθεος
Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός
Παλαιόχωρα-Ιεράπετρα
Φωστήρας-ΑΕ Μυλοποτάμου
Κηφσιά-Ατσαλένιος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15
Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος
Άγιος Ιερόθεος-Παλαιόχωρα
Ηλυσιακός-Αιγάλεω
Ιεράπετρα-Φωστήρας
Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16
Ηρόδοτος-Παλαιόχωρα
Αιγάλεω-Ερμής Ζωνιανών
Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος
Κηφσιά-Ηλυσιακός
Ατσαλένιος-Ιεράπετρα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17
Αιγάλεω-Ηρόδοτος
Παλαιόχωρα-Φωστήρας
Ερμής Ζωνιανών-Κηφσιά
Άγιος Ιερόθεος-Ατσαλένιος
Ηλυσιακός-ΑΕ Μυλοποτάμου
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18
Ηρόδοτος-Φωστήρας
Κηφσιά-Αιγάλεω
Ατσαλένιος-Παλαιόχωρα
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ερμής Ζωνιανών
Ιεράπετρα-Ηλυσιακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19
Κηφσιά-Ηρόδοτος
Φωστήρας-Ατσαλένιος
Αιγάλεω-ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών-Ιεράπετρα
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20
Ηρόδοτος-Ατσαλένιος
ΑΕ Μυλοποτάμου-Κηφσιά
Ιεράπετρα-Αιγάλεω
Ηλυσιακός-Παλαιόχωρα
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηρόδοτος
Κηφσιά-Ιεράπετρα
Φωστήρας-Ηλυσιακός
Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος
Παλαιόχωρα-Ερμής Ζωνιανών
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22
Ιεράπετρα-ΑΕ Μυλοποτάμου
Ηλυσιακός-Ατσαλένιος
Άγιος Ιερόθεος-Κηφσιά
Ερμής Ζωνιανών-Φωστήρας
Παλαιόχωρα-Αιγάλεω